Artık Keşke Amerika'da Olsam Demenize Gerek Yok 
Amerika'da Sizin Deponuz Olsun
Amerikada Depolama Elleçleme & Kargo Çözümleri
Armagan KIZILCAN
Ticaretegitimi.com Kurucusu
"Amerika'da ticaret yapmak için artık keşke orada yaşasaydım demeye gerek kalmadı amerikadeposu.com gerçekten çok büyük bir yükü aldı teşekkür ederiz."
Siz işinize odaklanın "Biz Ürünlerinizi Kargolayalım" 

Amerika Deposu, Amerikanın Indiana Eyaletinde da bulunan Amerika'da ticaret yapanlar için bir hazırlama ve kargolama şirketidir. Müşterilerimizin işini büyütmek ve daha fazla ürün tedariğine odaklanmalarını sağlamak için zaman kazanmalarına ve çözüm üretmeye yardımcı oluyoruz.

Size nasıl yardımcı olabileceğimizi görmek için Fiyatlandırma ve Hizmetler sayfamızı ziyaret edin!

Amerika'da Deponuz Olsun
FBA Arbitraj Modeli İçin Özel Amerika Depo Çözümü
Amerika’da e-ticaret yapıyor olmanın en önemli avantajları, yerel imkânlardan faydalanmak ve ürün satışında büyüme hedefleridir. Ayrıca Amerika’da bir şirkete sahip olarak, şirkete ait web sitelerinde Amerika iletişim bilgileri bulundurmak oldukça etkileyicidir. Bunun yanı sıra e-ticaret konusunda dünyanın en büyük e-ticaret siteleri arasında ilk sırada bulunan Amazonda ürün satışı yapmak oldukça önemli bir itibar kaynağı olarak görülmektedir.

Amerika’da e-ticaret yoluyla yapılan satışlarda en büyük paya sahip olan Amazon, kendi ürettiğiniz veya herhangi bir üreticiden temin ederek satışa sunduğunuz ürünlerin, depolama ve kargo hizmetlerini yöneterek tüm lojistik ihtiyaçlarını eksiksiz karşılıyor. Global e- ticaret siteleri için en önemli unsur olan lojistik, depolama ve kargo hizmetlerinin aksamadan yürütülmesi sayesinde firmaların satış kapasitesi artarak önemli gelirlerin elde edilmesi mümkün hale geliyor.

Amerika’da e-ticaret yapmayı kolaylaştıran Amazon FBA uygulamaları sayesinde ürün teslimleri bir gün içerisinde yapılarak bedelleri tahsil ediliyor. Küçük bir satış komisyonu kesildikten sonra 14 günlük periyotlarda kazançlarınız banka hesaplarınıza yatırılıyor. E-ticaret siteleri ciroları karşılaştırmasında açık ara önde bulunan Amazon 2018 yılında sadece Amerika’da 232 milyar dolar ciro yaparak en önemli rakibi olan Walmart firmasına 10 katı fark atmış görünüyor.

Amerika’da e-ticaret satışlarında tek başına %53 artış sağlayan Amazon, Amerika’da ürün araması yapan her 100 kişinin yarıdan fazlasının ilk arama yaptığı e-ticaret sitesi olarak biliniyor. Günümüzde dünya ticaretinin dijital gelişmeler sayesinde yerel pazarlara dönüşmesiyle yükselişe geçen e-ticaret uygulamaları, dünya pazarlarında yer almaya başlayan Türkiye’nin en büyük e-ticaret şirketleri açısından da önem kazanıyor.

Bizim çözümümüz sizin amazon depolarına tüm ürünlerinizi istediğiniz şekilde teslim etmenizi sağlamakla başlıyor. İstediğiniz siteden istediğiniz ürünü alıp bizim depolarımıza gönderebilir ve barkodlama elleçleme ve istediğiniz depoya kargolama çözümümüz ile işinize odaklanmanıza yardımcı oluyoruz.

Amazon
Walmart
Ebay
Shopify
Etsy

Amerika’da e-ticaret amacıyla şirket kurmak için ABD vatandaşı olmak gerekmiyor. Şirket kurulumu konusunda danışmanlık hizmeti veren firmamız tarafından birkaç günde oldukça uygun fiyata kurulabilen şirketlerle istediğiniz şekilde ürün satışı yapabilme imkânına sahip olabiliyorsunuz.
Copyright 2019 - EASK GROUP, LLC